Semilac - produkty do stylizacji paznokci

Semilac - produkty do stylizacji paznokci

Semilac to polska marka, założona w Poznaniu w roku 2013. Chociaż jest stosunkowo młoda, zdążyła już podbić serca wielu kobiet na całym świecie. Początki marki sięgają roku 1989, kiedy to pojawiła się Akademia Semilac (właśnie na potrzeby szkoleń założyciele stworzyli pierwsze lakiery hybrydowe).

Co warto wiedzieć o firmie?

Początkowo marka lakierów nosiła nazwę Diamond Cosmetics, która została zmieniona właśnie w roku 2013. Firma należy do grupy Nesperta, a jej produkty w tej chwili dostępne są na 5 kontynentach. Polska firma Semilac znana jest przede wszystkim ze swoich znakomitych produktów przeznaczonych do stylizacji paznokci - głównie to lakiery hybrydowe, ale nie tylko. Jaki asortyment posiada w swojej ofercie? Co warto wiedzieć o samej firmie? Ta polska marka bardzo szybko podbiła serca Polek. Warto jednak wiedzieć, że jej produkty są w tej chwili dostępne w aż 35 krajach na świecie. Oczywiście, firma nie spoczywa na laurach, lecz stale stara się wprowadzać kolejne innowacje. Wszystko po to, żeby jeszcze lepiej odpowiadać potrzebom współczesnego klienta. Najlepiej znana jest ze sprzedaży doskonałej jakości lakierów hybrydowych, cechujących się trwałością oraz wyjątkową intensywnością kolorów. W asortymencie marki można jednak znaleźć i inne produkty do stylizacji paznokci. Marka wyszła ze swoją ofertą poza granice naszego kraju w roku 2015, kiedy rozpoczęła sprzedaż w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Szwecji. Od tamtego czasu firma trafiła ze swoimi produktami jeszcze między innymi do Izraela, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Maroka, a nawet Australii i Nowej Zelandii. Firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Posiada też wiele certyfikatów. W dodatku stale się rozwija, wprowadza innowacje, skupia na najnowszych trendach - wszystko po to, by trafić do serc kolejnych grup klientek!

Semilac - jakie produkty tej marki można kupić?

Polska marka kosmetyków znana jest przede wszystkim ze swoich fantastycznych lakierów hybrydowych, jednak produkuje o wiele więcej rzeczy. Głównie są to produkty przeznaczone do stylizacji paznokci, czyli także różnego rodzaju odżywki, olejki czy akcesoria. Wśród produktów tej firmy zainteresowane osoby znajdą także kremy do pielęgnacji skóry dłoni. Co ciekawe, wśród produktów tej firmy można znaleźć także między innymi pomadki do ust, cienie, pudry, korektory i róże. Kolory pomadek nawiązują do barw najpopularniejszych lakierów do paznokci, dzięki czemu każda kobieta może stworzyć dla siebie wymarzony zestaw lub zestaw prezentowy dla kogoś bliskiego.